+ODOLNÁ

na cestách vás může potkat nespočet možných příčin poškození laku od kamínků a štěrku, sůl, hmyz či ptačí trus až po drobné oděrky nebo kolize. Díky této fólii možným nástrahám poškození laku snadno odoláte.

+REGENERUJÍCÍ

pokud se povrch fólie poškodí, například v kartáčové automyčce, při oděru o keře, vandalismu, nebo při každodenním používání, fólie se sama zregeneruje za pomoci slunečního tepla. A váš lak bude vypadat stále jako nový.

+SAMOČISTÍCÍ

povrch fólie obsahuje antiadhezivní složku, díky ní se na karoserii podstatně méně zachytává prach a špína. Vozidlo následně nebude vyžadovat tak časté mytí a jeho údržba se vám jako uživateli výrazně zjednoduší.

+HYDROFOBNÍ

díky speciální vrstvě, dokáže fólie odpuzovat tekutiny, podobně jako vosk nebo keramická vrstva na laku. Na fólii vám tedy nebudou například vznikat mapy při mytí tvrdou vodou.

+EXKLUZIVNÍ LESK 

fólie je vysoce čirá. Po aplikaci na karoserii je téměř neviditelná, navíc zvyšuje lesk a hloubku laku, podobě jako tomu je u "candy laku".

+TRVANLIVÁ

díky vylepšené ochraně proti UV záření, má fólie perfektní ochranu proti zažloutnutí, zteření materiálu a následnému popraskání. Kvalita je výrobcem podložena zárukou 10 let.

+PRECIZNÍ 

díky několikaletým zkušenostem a neustálému zlepšování se v oboru, láskou k autům a odhodlání být jedničkou ve svém oboru, vám ručíme za perfektně odvedenou instalaci fólie do těch nejmenších detailů. Díky specifickým postupům při aplikaci fólie u nás nehrozí rizika jako je poškrábání nebo pořezání laku. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a na možná rizika, která mohou vzniknout například u neoriginálních nebo jinak poškozených laků upozorníme.

Odpovědi jak na spolehlivou ochranu laku

Vše důležité, co potřebujete vědět o ochraně laku pomocí ochranné fólie naleznete  v článku na portále AUTO.CZ

ZJISTIT VÍCE

OVĚŘENÁ KVALITA
Materiál se kterým pracujeme jsou fólie renomovaných značek Hexis BodyfenceX, STEK DynoShield, SunTek Ultra. Všechny varianty mají stejnou tloušťku materiálu cca 155mic., životnost 10let, samoopravovací i hydrofobní vlastnosti a skvělý vzhled. Je tedy pouze na zákazníkovi, kterou značku preferuje.

Naše poslední realizace