SWDEsign studio bylo založeno v roce 2012.
Jsme profesionálně proškolené certifikované specializované středisko, které se neustále zdokonaluje a proškoluje na nové materiály a technologie v oblasti tónování autoskel, wrappingu, ochrany a péče o lak. Máme za sebou více než 3500 zatónovaných automobilů a nespočet celopolepů jak designových, ochranných, tak reklamních.
Ve všech oblastech používáme pouze ty nejkvalitnější materiály. Našim cílem je stát se číslem jedna a pojmem kvality na českém trhu. Z toho důvodu podstupujeme neustálé školení, hledáme i své vlastní postupy, tak abychom každému zákazníkovi mohli nabídnout maximum toho, co může dostat a to v nejvyšší možné kvalitě za kterou na 150% ručíme.
Jsme puntičkáři a svoji práci nepředáme, dokud není dotažena k dokonalosti. Za roky, které na českém trhu působíme jsou pro nás největší odměnou naši zákazníci, kteří se k nám po letech vrací s důvěrou a novými projekty. 

Mezi naše zákazníky patří majitelé luxusních vozů značek Lamborghini, Bentley, Ferrari, BMW, Mercedes, Audi, ale i majitelé  vozidel střední a nižší třídy.

Sledujte také náš FACEBOOK a INSTAGRAM