Jmenuji se Martin Harašta

Tento projekt jsem založil v roce 2012 jako StarWrap. Jednalo se o menší dílnu 80 m2 v obci Blučina. Po pár letech bylo třeba rozšířit prostory a tak jsem si pronajal i sousední prostor a plochu zdvojnásobil.

Věnoval jsem se wrapingu a tónování autoskel. Následně jsem se na krátkou dobu, díky prolínání technologií začal věnovat i odvětví reklamních služeb. Od roku 2016 jsem se začal stále více věnovat polyuretanovým fóliím na ochranu laku, které se pro mě následně staly prioritou. Ochrana laku fólií se nese ruku v ruce se službami péče o auta známá jako detailing. Pro mě jako milovníka krásných a nablýskaných aut práce snů. Leštička v ruce mi docela seděla a výsledky byly také velice slušné. Jsem však zastánce názoru že člověk nedokáže dělat dvě různé věci na 110%. Z toho důvodu jsem se snažil spojit síly s člověkem z oboru detailingu. Pár zkušeností bylo, ale výsledky nepřevyšovaly moje kvality. Svoje služby jsem nabízel i u jiných detailingových firem a v jedné z nich jsem se potkal s profesionálem, který má za sebou vyleštěné desítky luxusních a supersportovních aut. Když se rozhodl jít vlastní cestou, byla pro mě jasná volba mu nabídnout spolupráci.

proto Vám mohu nabídnout profesionální a hlavně kvalitní služby z odvětví autofólií, ochrany laku a péče o automobil, které vyhledává stále více lidí a začínají chápat jejich význam.

V roce 2021 jsme stále častěji naráželi na nedostatek prostoru pro rozvíjení našeho podnikání. z tohoto důvodu jsem se rozhodl postavit vlastní halu.

V polovině roku 2023 se náš tým přestěhoval do nového studia na rozhraní Rajhradu a Holasic. Díky této investici se naše portfolio rozrostlo o projekt ppffolie.cz, kde nabízíme distribuci folií IONXppf , precut šablon a školení pro další wrappery a detailery v ČR a sk. 

Jsme profesionálové, kteří žijí pro svoji práci. Proto u nás expresní služby nehledejte, dobře odvedená práce si žádá příslušný čas. Neustále se vzděláváme a proškolujeme na nové technologie i materiály. Testujeme novinky na trhu, abychom vám vždy mohli nabídnout to nejlepší co si váš vůz zaslouží. Našim cílem je stát se synonymem kvality na českém trhu. Jsme puntičkáři a svoji práci nepředáme, dokud není dotažena k dokonalosti. Za roky, které na českém trhu působíme jsou pro nás největší odměnou naši zákazníci, kteří se k nám po letech vrací s důvěrou a novými projekty. Mezi naše zákazníky patří majitelé luxusních a sportovních aut, ale i majitelé vozů nižší střední třídy, zkrátka bez rozdílů každý, kdo miluje auta stejně jako my!

Pokud máte tedy zájem o některou z našich služeb, neváhejte se mi ozvat a domluvíme termín.

Budeme se na Vás těšit!